Inżynier Automatyk – Inżynier PLC

Grupa Viscon to dynamiczna firma działająca w ponad 77 krajach. Viscon to 300-tu osobowa firma rodzinna pochodząca z Holandii wraz z 90-cio osobowym oddziałem w Polsce. Na co dzień rozwijamy rynek produkcji, pakowania i dystrybucji żywności. Lubimy robić to tak efektywnie i innowacyjnie, jak to tylko możliwe! Jesteśmy firmą zajmującą się rozwojem linii produkcyjnych i automatyzacją procesów produkcyjnych dla sektorów ogrodnictwa, hodowców drobiu, producentów żywności oraz logistyki. Z powodzeniem realizujemy projekty automatyzacji od ponad 50 lat, współpracując z producentami i detalistami na całym świecie.

W związku z rozwojem przedsiębiorstwa i budową kolejnego zakładu produkcyjnego w Słupsku poszukujemy nowych talentów na stanowiska inżynieryjne i techniczne.

Opis stanowiska

  • Rozwój programów PLC, programowanie oraz uruchamianie maszyn i linii technologicznych na terenie zakładu lub u klientów firmy
  • Praca na terenie zakładu produkcyjnego firmy w Słupsku
  • Wyjazdy na instalacje i uruchomienia maszyn i linii technologicznych do klientów w Europie lub na świecie

Wymagania

  • Wykształcenie inżynierskie – kierunek Elektrotechnika, Automatyka, Robotyka, Mechatronika
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie jako programista PLC lub inżynier automatyki
  • Mile widziana znajomość oprogramowania Mitsubishi GX-Works / GT-Designer lub Siemens TIA Portal
  • Profesjonalnego podejścia do zleconych zadań oraz samodzielności

Oferujemy

  • Udział w projektach na poziomie międzynarodowym
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość tworzenia wyjątkowych projektów
  • Samodzielność w swoim obszarze
  • Ubezpieczenie grupowe opłacane przez pracodawcę
  • Pracę w miłej atmosferze

Dlaczego warto pracować w Viscon Group?

Viscon Group Poland to organizacja, w której jest mnóstwo miejsca na przyszłość, pomysły i nowe możliwości. To organizacja, w której innowacje są częścią codziennej rutyny, a wizja i entuzjazm nadaje rytm bicia sercu naszej firmy. W Viscon Group Poland często angażujemy się w duże projekty na całym świecie, gdzie organizacje stają przed poważnymi wyzwaniami.
Jeśli znasz język angielski, jesteś entuzjastyczny, potrafisz pracować zarówno samodzielnie, jak i w zespole, nie boisz się wyzwań, lubisz dynamikę, wizję i środowisko międzynarodowe – to pasujesz do naszej firmy.

Być może swoją wymarzona pracę znajdziesz w Viscon Group Poland?