Specjalista/tka ds. Księgowości

Grupa Viscon to dynamiczna firma działająca w ponad 77 krajach. Viscon to 300-tu osobowa firma rodzinna pochodząca z Holandii wraz z 90-cio osobowym oddziałem w Polsce. Na co dzień rozwijamy rynek produkcji, pakowania i dystrybucji żywności. Lubimy robić to tak efektywnie i innowacyjnie, jak to tylko możliwe! Jesteśmy firmą zajmującą się rozwojem linii produkcyjnych i automatyzacją procesów produkcyjnych dla sektorów ogrodnictwa, hodowców drobiu, producentów żywności oraz logistyki. Z powodzeniem realizujemy projekty automatyzacji od ponad 50 lat, współpracując z producentami i detalistami na całym świecie.

W związku z rozwojem przedsiębiorstwa i budową kolejnego zakładu produkcyjnego w Słupsku poszukujemy nowych talentów na stanowiska inżynieryjne i techniczne.

Opis stanowiska pracy

  • Wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu, takich jak: faktury zakupu i sprzedaży, wyciągów bankowych
  • Bieżąca kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i księgowym
  • Sporządzanie deklaracji VAT
  • Monitorowanie, analiza i weryfikacja kosztów
  • Wsparcie w zakresie działań controllingowych
  • Sporządzanie analiz i raportów finansowych na potrzeby Grupy Viscon
  • Praca z działem finansowym Grupy Viscon i współpraca z centrala firmy na poziomie codziennych obowiązków

Czego od Ciebie oczekujemy

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: finanse, ekonomia, rachunkowość
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość ustawy o rachunkowości, Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej oraz prawa podatkowego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Umiejętność samodzielnego działania, sumienność, skrupulatność i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i komunikacji

Co możemy Ci zaoferować

  • Jesteś bardzo mile widziany w naszym innowacyjnym środowisku pracy i zapraszamy do pracy z takim nastawieniem
  • Mamy dużo miejsca na Twoją wizję i wkład, lubimy, gdy myślisz o nowych rozwiązaniach i usprawnieniach
  • Po okresie szkolenia i wdrożeniu zapewniamy samodzielność w swoim obszarze
  • Ubezpieczenie grupowe opłacane w 100% przez pracodawcę
  • Prywatna opieka medyczna opłacana przez pracodawcę
  • Możliwość wykupienia karty Medicover Sport

Dla czego warto pracować w Viscon Group?

Viscon Group Poland to organizacja, w której jest mnóstwo miejsca na przyszłość, pomysły i nowe możliwości. To organizacja, w której innowacje są częścią codziennej rutyny, a wizja i entuzjazm nadaje rytm bicia sercu naszej firmy. W Viscon Group Poland często angażujemy się w duże projekty na całym świecie, gdzie organizacje stają przed poważnymi wyzwaniami.
Jeśli znasz język angielski, jesteś entuzjastyczny, potrafisz pracować zarówno samodzielnie, jak i w zespole, nie boisz się wyzwań, lubisz dynamikę, wizję i środowisko międzynarodowe – to pasujesz do naszej firmy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na mailowy:   rekrutacja@viscon.eu

lub przez portal pracuj.pl

Proszę po zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Viscon Group Poland Sp. z o.o., 76-200 Słupsk, ul. Inwestycyjna 12, w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych („RODO”)”
Dodatkowo w przypadku wyrażenia chęci na udział w kolejnych rekrutacjach proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji przez Viscon Group Poland Sp. z o.o., 76-200 Słupsk, ul. Inwestycyjna 12,  zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych („RODO”)”
Informujemy, że Administratorem danych jest Viscon Group Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Słupsku. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości prowadzenie postępowania rekrutacyjnego.