Specjalista ds. Zakupów

Viscon Group

Viscon Group jest producentem innowacyjnych systemów automatyzacji dla branży spożywczej oraz logistycznej. Ponad 50 letnie doświadczenie firmy połączone z kreatywnym wykorzystaniem nowoczesnych technologii okazało się receptą na sukces w działalności firmy. Viscon Group dostarcza klientom na całym świecie kompletne systemy automatyzacji dopasowane do indywidualnych potrzeb. Maszyny i linie technologiczne Viscon Group stosowane są między innymi przy kontrolowanych uprawach roślin, wylęgarniach drobiu, systemach hydroponicznych, sortowaniu i pakowaniu owoców oraz systemach logistyki magazynowej.

W 2013 roku Grupa Viscon zdecydowała się kontynuować swój dalszy rozwój w Polsce czego efektem jest powstanie dynamicznie rozwijającego się polskiego oddziału firmy Viscon Group Poland zlokalizowanego w strefie przemysłowej k. Słupska.

Opis stanowiska

  • Zamawianie materiałów i części zgodnie z wyznaczonymi terminami realizacji procesów produkcyjnych i serwisowych,
  • Negocjowanie cen, warunków płatności oraz terminów dostaw dla zamawianych części,
  • Monitorowanie i doskonalenie procesów zakupowych w firmie,
  • Aktywne uczestnictwo we wdrażaniu systemu ERP w firmie,
  • Wspieranie procesu administracyjnego – weryfikacja faktur i zamówień oraz dokumentów dostaw,
  • Wsparcie działu serwisu poprzez terminowa organizację części zamiennych oraz organizacja wysyłek tych części do klientów w Europie.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny,
  • Wykształcenie wyższe – preferowany kierunek studiów: Mechaniczny, Budowa Maszyn, Inżynieria materiałowa,
  • W przypadku braku wyksztalcenia o takim profili, co najmniej wykształcenie wyższe oraz co najmniej roczny staż pracy w dziale zakupów w firmie produkcyjnej,
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi Office m.in MS Word, Excel,
  • Gotowość do odbycia szkolenia w centrali firmy w Holandii,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami ERP.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Pracę w milej atmosferze.

Dlaczego warto pracować w Viscon Group?

Viscon Group Poland to organizacja, w której jest mnóstwo miejsca na przyszłość, pomysły i nowe możliwości. To organizacja, w której innowacje są częścią codziennej rutyny, a wizja i entuzjazm nadaje rytm bicia sercu naszej firmy. W Viscon Group Poland często angażujemy się w duże projekty na całym świecie, gdzie organizacje stają przed poważnymi wyzwaniami.
Jeśli znasz język angielski, jesteś entuzjastyczny, potrafisz pracować zarówno samodzielnie, jak i w zespole, nie boisz się wyzwań, lubisz dynamikę, wizję i środowisko międzynarodowe – to pasujesz do naszej firmy.

Być może swoją wymarzona pracę znajdziesz w Viscon Group Poland?