[rev_slider_vc alias=”companyinfo”]

WE 
HAVE 
AN IDEA!

Grupa Viscon

Specjalizujemy się w projektowaniu i budowaniu zautomatyzowanych linii technologicznych dla różnych branż. W zależności od potrzeb klienta proponujemy własne pomysły i koncepcje. Maszyny i linie technologiczne Viscon Group stosowane są między innymi przy kontrolowanych uprawach roślin, wylęgarniach drobiu, systemach hydroponicznych, sortowaniu i pakowaniu owoców oraz systemach logistyki magazynowej. Nasze produkty znajdziesz zarówno na rynku europejskim jak i azjatyckim oraz na najdalej odległych kontynentach – w Ameryce Północnej i Południowej oraz Australii.

WE 
HAVE 
AN IDEA!

Innowacja

Dzięki temu, iż nasza firma specjalizuje się w wielu branżach, możemy łączyć ze sobą innowacyjne pomysły tworząc zupełnie nowe i “szyte na miarę” projekty według potrzeb najbardziej wymagającego klienta. Możemy je wciąż rozbudowywać, utrzymując jednocześnie produkcję na stałym poziomie. Naszą zaletą jest elastyczność i dopasowanie indywidualnych rozwiązań.

Jakość

Dbałość o najwyższą jakość produktów, wykorzystanie nowoczesnych technologii i innowacyjnych pomysłów naszych inżynierów pozwala nam na dostarczanie wysokiej klasy maszyn i linii technologicznych dla przemysłu. Świadczy o tym przywiązanie do nas naszych stałych klientów, dostawców, partnerów od wielu lat na całym świecie.

Proces

Stawiamy na ciągły rozwój i doskonalenie w każdej dziedzinie, którą się zajmujemy. W Grupie Viscon chcemy wiedzieć wszystko o każdym sektorze, w którym działamy. Poznajemy procesy w przedsiębiorstwie klienta i usprawniamy je za pomocą naszej automatyzacji. Robimy to wybierając rozwiązania dokładnie dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Dlatego zostając naszym klientem możesz być pewny, że otrzymasz zawsze najlepsze możliwe rozwiązanie.

voorkant_website

Holandia

Viscon to firma rodzinna, której korzenie sięgają roku 1927. W początkowym okresie istnienia firma prowadziła działalność w przemyśle tekstylnym oraz włókienniczym. W roku 1967 Viscon rozpoczął produkcję maszyn i systemów automatyzacji  dla branży ogrodniczej. Od tego czasu nasza organizacja wprowadza nowe produkty, co umożliwiło nam rozwój firmy i specjalizację w kolejnych gałęziach przemysłu. Obecnie Grupa Viscon jest organizacją działającą międzynarodowo, ze stabilną pozycją finansową i bardzo dużym gronem usatysfakcjonawanych klientów.

Polska

W 2013 roku Grupa Viscon zdecydowała się kontynuować swój dalszy rozwój w Polsce czego efektem jest powstanie dynamicznie rozwijającego się polskiego oddziału firmy Viscon Group Poland zlokalizowanego w strefie przemysłowej k. Słupska.

W połowiej roku 2018 zostanie oddany nowy budynek produkcyjno-biurowy o powierzchni 5000m2, a ponad 40 osobowy zespół wysoko wykwalifikowanych inżynierów, automatyków, elektryków i monterów dba o to aby każdego dnia nasze linie technologiczne, były najlepszej jakości i trafiły na czas do klientów na całym świecie.

Stawiamy na jakość i najlepsze rozwiązania. Podnosimy wydajność funkcjonowania firm, które potrzebują zautomatyzowanych systemów transportowych oraz produkcyjnych. Odkryj Viscon jeśli chcesz być wśród najlepszych!

555

2

Fabryki

555

70+

Pracowników w Polsce

555

3

Pokolenia doświadczeń

200

Filiżanek kawy tygodniowo

555

70+

Krajów z działającymi liniami Viscon

5,000 m²

Powierzchni produkcyjno-biurowej