Praca w Viscon Group Poland!

W związku z rozwojem przedsiębiorstwa i budową kolejnego zakładu produkcyjnego poszukujemy nowych talentów na stanowiska inżynieryjne i techniczne!

Praca w Viscon Group

Viscon Group jest producentem innowacyjnych systemów automatyzacji dla branży spożywczej oraz logistycznej. Ponad 50 letnie doświadczenie firmy połączone z kreatywnym wykorzystaniem nowoczesnych technologii okazało się receptą na sukces w działalności firmy. Viscon Group dostarcza klientom na całym świecie kompletne systemy automatyzacji dopasowane do indywidualnych potrzeb. Maszyny i linie technologiczne Viscon Group stosowane są między innymi przy kontrolowanych uprawach roślin, wylęgarniach drobiu, systemach hydroponicznych, sortowaniu i pakowaniu owoców oraz systemach logistyki magazynowej.

Od 2013 roku Grupa Viscon kontynuuje swój rozwój w Polsce czego efektem jest powstanie dynamicznie rozwijającego się polskiego oddziału firmy Viscon Group Poland, zlokalizowanego w strefie przemysłowej Słupska.

 

Dokąd zmierzasz?

Praca w Viscon Group Poland oznacza pracę w dynamicznym środowisku, w którym kreatywność, myślenie w zakresie rozwiązań i innowacji kształtują codzienną rutynę.

Viscon to międzynarodowa firma działająca na wszystkich kontynentach świata. Dzięki ogólnoświatowej sieci biur Viscon Group oraz dużej liczbie lokalnych dystrybutorów możemy łatwo dotrzeć do klientów na całym świecie, zapewniając im pełne i kompleksowe wsparcie.

 

Kto pasuje do nas?

Viscon Group Poland to organizacja, w której jest mnóstwo miejsca na przyszłość, pomysły i nowe możliwości. To organizacja, w której innowacje są częścią codziennej rutyny, a wizja i entuzjazm nadaje rytm bicia sercu naszej firmy. W Viscon Group Poland często angażujemy się w duże projekty na całym świecie, gdzie organizacje stają przed poważnymi wyzwaniami.

Jeśli znasz język angielski, jesteś entuzjastyczny, potrafisz pracować zarówno samodzielnie, jak i w zespole,  nie boisz się wyzwań, lubisz dynamikę, wizję i środowisko międzynarodowe – to zapraszamy.

 

Być może swoją wymarzona pracę znajdziesz w Viscon Group Poland?

Aplikuj na: rekrutacja@viscon.eu

[hmenu id=2]